środa, 29 czerwca 2022
1347581
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
47
599
1195
1341884
16078
16872
1347581

Twój IP: 3.238.125.76
Czas serwera: 00:33:03

Wycieczka rowerowa

Służba liturgiczna, dzieci i młodzież naszej parafii, 18 sierpnia udali się na wycieczkę rowerową wokół pięknego jeziora lednickiego. Wyruszyliśmy spod naszego kościoła parafialnego w kierunku Lednogóry, nad jeziorem lednickim nastąpił pierwszy postój. Następnie udaliśmy się do Dziekanowic, gdzie nawiedziliśmy miejscowy kościół. Skorzystaliśmy z gościnności miejscowego Proboszcza ks. Sławomira Kozika i na terenie plebanii zagościliśmy na dłużej, oddając się grom i zabawom, posilając się słodkościami. Z Dziekanowic – okrążając jezioro lednickie, udaliśmy się do Imiołek na Pola Lednickie miejsce corocznych modlitewnych spotkań młodzieży. Tutaj zwiedziliśmy Dom Jana Pawła II. Z Imiołek udaliśmy się w drogę powrotną do naszej parafii, naszych domów. Wróciliśmy cali i zdrowi, zmęczeni, ale pełni wrażeń i radośni. Dziękuję uczestnikom wycieczki. Bardzo serdecznie dziękuję rodzicom i opiekunom za pomoc w organizacji wycieczki, a szczególnie pani Marii, panu Włodkowi, panu Tomkowi, pani Justynie. Szczęść Boże! (więcej zdjęć w galerii)

Liturgia na dzis