wtorek, 16 czerwca 2026
2610372
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
195
1182
1377
2589990
28242
27149
2610372

Twój IP: 18.97.9.171
Czas serwera: 05:00:15

Koncert Kwartetu Smyczkowego "Euphoria Quartet" i solistki Aleksandry Klafetki - 23.09.2023 r.

W sobotę 23 września 2023 r., w ramach III edycji festiwalu muzyki sakralnej "Ave Maria" zorganizowanego przez Pobiedziski Ośrodek Kultury gościliśmy w naszym kościele kwartet smyczkowy "Euphoria Quartet" w składzie: Weronika Janik-Kurek, Małgorzata Musidlak, Weronika Grenda, Natalia Kowalska z solistką Aleksandrą Klafetką (sopran).
Bardzo serdecznie dziękujemy artystkom za ich obecność i tym wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania koncertu oraz jego uczestnikom. Bóg zapłać!
Kontakt z zespołem, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Liturgia na dzis